KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9668271
nr 966 8271
Akvarell
Annie Bergman, Blomsterstilleben, signerad, 1949, 35x29
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 8 juni 2015
kl 18:27:00
100 kr
150 kr
600 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)